LG Kutudan Deforme Şekilde Çıkan Ürününün Arkasında Durmuyor.

Tuna C. |

18.10.2014 tarihinde LG yetkili satıcısı olan Armada Kutup mağazasından ses sistemi aldım. Taşıması ve kurulumu yine LG yetkili servisi elektronik tarafından kurulumu yapıldı. Kurulum sırasında ses sisteminin hoparlör birisinin bezinde 2cm büyüklüğünde bir yırtık gördüm ve kurulumu yapan servis görevlilerine gösterdim ve ürünü bu şekilde kabul edemeyeceğimi söyledim.

Kendileri bunun kullanımıma engel olmayacağını teslim almamı ve hoparlörün yenisini hemen sipariş verip gelince değiştireceklerini söylediler, bende kabul ettim ve servis formuna da konu ile ilgili durum yazıldı. Şuan 2 ay geçti ve Kutup, servis ve LG sorunu henüz çözmedi. Sorumluluğu birbirlerine atıyorlar. Mail attım hala çözüm yok.

Etiketler :

Ses Çıkışı Bayi Kusurlu Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna C.
  20 Aralık
  14:16

  Aradık defalarca üstelik saygısız ve çözümsüz bir görüşme yaptık ve Görevli hanım telefonu yüzümüze kapadı.. Lg asla tavsiye etmiyoruz.. Ürünle ilgili şikayetiniz olursa bilinki ne arkasında lg ne satan grup ne de teknik ekibi durabiliyor..

 • Tuna C.
  18 Aralık
  12:42

  Bahsi geçen numarayı tekrar aradım. BU MESAJ OTOMATİK OLARAK GELDİNİZ KONU İLE İLGİLİ YAPACAK BİRŞEYLERİNİN OLMADIĞINI BİLDİRİLER.

 • 18 Aralık
  10:05

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.