04 Ağustos 2015

LG Kusurlu Ürünün Değişimi Yapılmıyor!!

16.03.2015 tarihinde GittiGidiyor sitesinden aldığım LG marka Televizyon bana Kliksa tarafından kesilmiş fatura ile ulaştı. 31.07.2015 tarihinde LG servisin gelmesiyle ürünün kutusu açıldı, fakat Televizyonun ekranı çatlak çıktı. Servis kutuda fiziki hasar olmadığını ve ürünün fabrikasyon hatalı olduğunu belirten servis raporu düzenledi ve bu raporla satıcı olan Kliksa yetkilileriyle görüşmem gerektiğini söylediler. Defalarca Kliksa firmasını aramama rağmen bir sonuç alamadım. Kliksa LG yi ara diyor LG firması Kliksa firmasını ara diyor. Sonuç olarak iki firma hakkında da suç duyurusunda bulunup hukuki yollardan hakkımı arayacağım. Mağduriyetim giderilene kadar bu işin peşini bırakmayacağım.

Uğur 885 Okunma

Cevaplar

 • Uğur'un Teşekkür Mesajı02 Eylül 2015

  İlk etapta anlaşmamız biraz güç olsa da sonuç olarak sorunun benden kaynaklanmadığı anlaşılıp ürünün iadesi kabul edildiği için büyük bir stresten kurtuldum. Teşekkür ederim.

 • Uğur05 Ağustos 2015

  Sayın LG yetkilileri belirttiğiniz çağrı merkezi numarasını defalarca aradım her seferinde olumsuzlukla karşılaşıyorum tüm görüşmelerimiz kayıt altına alındığından dolayı yaptığımız tüm konuşmaları dinleyebilirsiniz. Sizden ricam siz mi kliksa yı ararsınız kliksa mı sizi arar anlaşırsınız bilmiyorum ama benim sorunumu çözün bir an önce lütfen çok az zamanım kaldı düğünüm var 10-15 gün sonra ve bu durum beni aşırı derecede strese sokuyor. Güvenilir, saygın bir marka olduğunuzu düşündüğüm için güvenerek satın aldım bu ürünü bu şekilde bir sorun yaşamam beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı.

 • LG Temsilcisi05 Ağustos 2015

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

 • Uğur04 Ağustos 2015

  Belirttiğimin dışında bir de LG Destek hattındaki kendini bilmez bir personel ürünü kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etseydiniz o zaman diye saçma bir savunmayla sanki dalga geçercesine konuşuyor benimle, ben televizyonun siparişini vermeden önce LG destek hattını aradım kurulumu hemen yaptırmayacağımı belirttiğimde bana siz koliyi açmayın servis geldiğinde görevliler açsın aksi takdirde garanti dışı kalır ürününüz diye belirttikleri için koliyi açmadım zaten. Öyle çelişkili konuşuyor ki iki firmanında görevlileri biri açıp kontrol etseydin derken diğeri açsaydın garanti kapsamı dışı kalır diyor. Sonuç olarak mağdur olan benim 15 gün sonra düğünüm olacak uğraştığım işlere bakın...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön