25 Mart 2013

LG Kusurlu Ürün Gönderdi !

3 martta D-Market ten LG l9 telefon sipariş ettim. ürün 3 gün sonra arızalı olarak geldi. aynı gün bildirip onay kodu alır almaz yolladık. 9 martta lg serviste olan telefon 21 martta D-Market ten elime ulaştı. servis kağıdında "ekran açılmıyor" yazılıydı ! üstelik cihaz aynı kusuruyla geri döndü. 7 gün içinde yolladığım cihazım değiştirilmedi üstelik servis açıklaması ise komedi.

Versiyon yüklemişler. ekranda alt ışığı ön tarafa cayır cayır yansıtan bir delik "versiyon yükleme" ile nasıl giderilmeye çalışıldı, ayrıca sıfır ürünün tamiri mi olur anlayamadım. bu ne ciddiyetsizliktir. marketten toz şeker alsak dökülse yenisini verirler. böyle ayıp görmedim.

Esra 102 Okunma

Cevaplar

  • Esra 01 Nisan 2013

    lg firmasına kendimiz ulaşarak şikayetimizi ilettik. firma bize yeni cihaz göndereceğine dair dönüş yaptı. teşekkür ederiz.

  • Esra 30 Mart 2013

    D - MARKETTEN aldığım donanım kusuru olan ürünümün değişimini talep ettiğim ve yasal sürede olduğumuz halde ürünümü değiştirmiyor. 2. kez versiyon yüklemesi yaptırdılar. ayıplı ürünü müşteriye sıfır ürün gibi satıyorlar. ısrarla değişim istediğimi ürünü 7 iş günü içinde geri yolladığımı belirtmeme rağmen yine "versiyon yüklemişler" diyorlar. müşteriyi servisle muhatap ediyorlar. istesek oradan alamazdık sanki ürünü. 1 aydır bana sağlam ürün göndermiyorlar.

  • LG Mobile Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön