LG Kurulum Hatası ve Düşüp Tuzbuz Olan TV!

Hüseyin Derya A. |

Bundan yaklaşık bir buçuk yıl kadar önce LG 42la660s Smart 3D LED TV aldım. Kurulumunu kendi servisi yaptı, TV'nin kendi ayak aparatıyla beraber kurdular. Hiçbir problem yaşamamıştık ta ki geçen gün TV'nin bulunduğu odadan büyük bir ses geldi ve içeriye girip baktığımda kendi ayağının kırılıp yere düştüğünü gördüm ve ekranı paramparça oldu!

Hemen servisi aradım bana söylenen tek cevap tüketici hatası olduğuydu! Kendiliğinden kırılan bir aparatta müşteri hatası olabilir mi? İnternette araştırdım yukarıda markasını ve modelini belirttiğim TV'den aynı şekilde aynı sorunla karşılaşıp benim gibi mağdur olan birçok tüketici var..

Etiketler :

Yetkili Servis Kurulum Montaj Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Derya A.
  20 Ocak
  10:54

  Söylediğiniz numarayı aradım ve aldığım cevabı söyleyim bana servis numarası veriyorlar servis ne yapabilir ki ben TV yi servisten almadım sonuçta ben bundan ne anlıyorum lc bize diyorki ben müşterilerimle cihazlarını alana kadar ve garanti sürecinde muhataba alırım anlaşılan bu o Zaman sizde TV leri taşımıyacak ayak yapmayın ve ne hikmetse garanti bitene kadar gayet güzel taşıyor

 • 02 Nisan
  09:30

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.