02 Temmuz 2015

LG Kampanyadan Faydalanamadım!

30 Haziran günü internet sitesinde gördüğüm evlilik paketi kampanyasından aynı gün faydalanmak için Kayseripark Üntep LG Premium shop'a gittim. Ancak bayinin kapısında rafta duran insertte de yazmasına rağmen bayi kampanyanın bittiğini söyledi. İtirazıma rağmen kampanyadan faydalanamadım.

Bunun üzerine Kayseri Forum şubesine gittim ve sonuç değişmedi. Akşam saat 20:00'yi geçtiğinden de müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Bugün yani 01 Temmuz 2015 tarihinde ulaşabildiğim müşteri temsilcisi ben telefondayken ilgili bayiyi aradı. Bayinin yardımcı olacağını söyledi. Ancak gittiğimde bayi aynen: "Merkez size şirin görünmek için ilgileniyormuş gibi davranıyor. " dedi. Ve sonuç değişmedi.

Ahmet 2.328 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Temmuz 2015

    Mailden de sonuç çıkmadı ve sonuç olarak bütün bu yaşadıklarım ışığında farklı bir marka almaya yöneldim.

  • Ahmet02 Temmuz 2015

    Çağrı merkezini aradım ve müşteri temsilcisi bayan konuyla ilgili mail atmamı tavsiye etti. Paradoksal bir döngü mü bu yoksa?

  • LG Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön