16 Mart 2015

LG İlgisizlik.

LG hakkındaki şikayetlere bakıyorum da tüm şikayetlerin çözümüne standarda bağlamış özür dileriz 444 6 543 arayınız metnini kopyala yapıştır gönder otomatiğine bağlamışlar. Bu firmada bir ciddiyet göremiyorum. Çözüm nedir şikayetlere ne işlem yaptınız yazında görelim.

Dursun 1.653 Okunma

Cevaplar

  • Dursun29 Mart 2016

    Sevgili Şikayet Var takipçileri LG nin 4K özellikli olan 49ub830 serisi televizyonundaki 4K özelliğini taşımadığı ve ayıplı ürün kapsamında LG ye yapmış olduğum ürün iade müracaatından sonuç alamadım. Konu ile ilgili Tüketici Ankara İl Hakem Heyetine yapmış olduğum şikayet olumlu bulundu ve ürün iade kararı verilerek ürünü iade ettim ve bir üst modelini aldım artık 4K yayın sorunum bulunmamaktadır.

  • Dursun18 Mart 2015

    Kardeşim ben sorun yaşamadım yine aynı standart mesajı göndermişsiniz. Sorunlu olan sizlersiniz bir tane sorunu çözüme ulaştırdınız mı varsa öyle buradan paylaşın görelim. Standarda bağlamışsınız insanları salak yerine mi koyuyorsunuz.

  • LG Temsilcisi16 Mart 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön