27 Ocak 2014

LG Hakem Heyeti Kararına Rağmen Paramı Vermiyor.

LG Türkiye 2013 eylül ayından beri beni mağdur ediyor. Eylül ayında hakem heyetine para iadesi için başvuruda bulundum. Haklı bulunarak yaptığım başvuru 3 ocak tarihinde para iadesi kararı verildi. Karar 7 ocak tarihinde servise iletildiği halde ben hala paramı alamıyorum.

23 ocak tarihinde telefonun kutu ve aksesuarlarını istediler, bende götürdüm. 24 ocak tarihinde para iademin onaylandığını söylediler. 24 ocak cuma olduğu halde bana pazartesi iade yapacağız dediler. Bugün 27 ocak ve şimdi cuma yapacağız diyorlar. Sürekli oyalanıyorum; cuma günü pazartesi diyorlar, pazartesi günü cuma diyorlar. Eylül ayından beri paramı alamıyorum. Yeter artık paramı istiyorum.

Sezer 289 Okunma

Cevaplar

  • LG Mobile Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Sezer31 Ocak 2014

    cuma günü geldi ve yine lg beni kandırıp oyalıyor yeter artık bıktım tüketici hakem heyetinin lehime verdiği kararı bile ciddiye almıyorlar para iademi vermiyorlar bu nasıl bir anlayıştır aklım almıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön