22 Eylül 2014

LG Eve Servisi Getiremiyoruz.

Almış olduğumuz ev sinema sistemi BH9530 üçüncü defadır aynı arızayı verdiği için, tekrar LG çağrı merkezini arayarak gelip bakmalarını istedik. Ancak önce çağrı merkezini birer hafta arayla aramam gerekti(daha önceki aramamın nedense kaydı tutulmamış.) daha sonra beni başka bir birim aradı ve servise yönlendirdiklerini söyledikleri halde. (ki daha önce bir aramaya servisin geldiğini biliyorum.).

Yine servisten herhangi bir geri dönüş yok. LG firmasını tercih etmekle hata ettiğimizi anladık maalesef. Zaten bu ürün içimize de sinmiyor. Ve 4. kez de aynı şikayeti yaşayacağımıza eminim. Ürünü geri vermek istiyorum.

Özge 1.715 Okunma

Cevaplar

  • Özge 24 Eylül 2014

    Sanıyorum bir önceki şakiyet yazımda tam anlatamadım durumu, bu konuyla ilgili 3 kere çağrı merkezinizi aramıştım. Hatta iki kere de onlar beni geri aradı. Ancak konuyla ilgili hiçbir hareket olmuyor. Teknik Servis Merkezini de aradığım halde onlara da herhangi bir talebim ulaşmamış. Dolayısıyla hiçbir yeri aramaya niyetim yok. Artık sorumluluk firmada, ve ben firmadan telefon bekliyorum. Cep telefonu numaramı isterseniz bir mail adresi verirseniz atabilirim.Yoksa daha üst seviyelerden mi şikayetimi bildirmem gerekiyor?

  • LG Temsilcisi23 Eylül 2014

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön