LG Ekrada Oluşan Leke.

Bahadır G. |

06.06.2014 tarihinde LG marka 47lb670v model televizyon satın aldım. 2 ay önce ekranda kırmızı nokta farkettim önce leke olduğunu düşündüm sonra ekrandan olduğunu farkedince LG müşteri hizmetlerini aradım bana resim testi yaptırdılar. O testede leke gitmemişti yani yayından kaynaklanan bir sorun değil televizyondan kaynaklanan bir sorundu.

Ürünün değişimini istedim temsilci bana 6 aylık sürenin dolduğunu ürün değişimin yapılamayacağı panelin değiştirilebileceğini ve bu sürenin 20 iş günü olduğunu söyledi. Ben böyle bir şekilde mağdur edilmek istemiyorum . Benim suçum geç farketmek mi? LG markasına güvendiğim için pişman olmak istemiyorum. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde ürünümün yenisiyle değiştirilmesi istiyorum.

Etiketler :

Panel - Görüntü Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahadır G.
  02 Nisan
  11:05

  Ben zaten müşteri hizmetlerini aradım bana ürünün değiştirilemeyeceğini söylediler. Bu sorun benim yaptığım sorun değil. Eğer mağduriyetim giderilmezse tüketici mahkemesine başvuru yapacağım bu konuyla ilgili. Sizden ricam size güvendiğim için beni pişman etmemeniz. LG markasının ne kadar güvenilir ve müşteri odaklı olduğunu göstermenizdir.

 • 02 Nisan
  09:46

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.