09 Mayıs 2013

LG Değişim Yapılan Ürün Farklı!

13 nisanda sıkıntı çıkaran televizyonumu alan servis 3 hafta sonra bana ürünümün tamirinin mümkün olmadığını yeni ürün göndereceklerini bildirdiler. Değişim ürünü benim cihazımdan bazı özelliklerce üstün olsa da benim cihazım 400 hz iken gelen ürün 200 hz ve seri sonu üretim çıktı. Merkezle defalarca görüşmeme rağmen yardımcı olmadılar.

Ücret iadesi istediğimde ise kullanım ücreti adı altında %20 kesintiyle cihazımın ücretini iade edeceklerini ilettiler. Önce hakem heyeti ile devamında mahkeme kanalıyla hakkımı arayacağım. Servis aynı fabrika üretimi benim cihazımı eleştirip gelecek ürünü övüyor.

Ercan 93 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 19 Mayıs 2013

    Merkezle devamlı görüşmelerden sıkıldım önerdikleri cihazı kabul ettim, gelen cihazın nasıl bir şansım varsa arka saç kısmında çöküntüler vardı, tekrar görüştüğümde bunu yeni bir arıza sürecine tabi tutup sözde en kısa zamanda aynı model başka bir televizyon göndereceklerini ilettiler aynı süreci tekrar yaşamaktansa servis elemanlarına garanti belgesinde çöküntüleri kayıt altına alarak cihazı kabul ettim. Sonuç olarak arkadaşlarımada önerdiğim Lg markasından bir ürün sanırım hayatıma tekrar girmeyecek.

  • LG Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Sayin Müsterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmiştir. Teşekkür ederiz. LG MÜSTERI HIZMETLERI 444 6 543

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön