31 Ağustos 2013

LG Çamaşır Makinemin Kokusu Gitmiyor!

Yaklaşık bir buçuk ay önce LG’nin kurutmalı çamaşır makinesinden aldık. Modeli: F14A8YD http://www. lg. com/tr/camasir-makinesi/lg-F14A8YD Makinenin çamaşırları yıkamasıyla ilgili
hiçbir şikâyetim yok, memnunum. Belki en fazla beklediğimden daha fazla ses çıkardığını söyleyebilirim. Fakat kurutma özelliğini hemen hiç kullanamıyorum.

Çünkü çamaşırlarım ‘hafif nemli’ ya da ‘düşük ayar’da bile neredeyse kupkuru ve aşırı kırışık çıkıyor. Farklı ayarlarda da denemeler yaptım; fakat hiçbir şekilde kurutma makinesinden tam verim alamadım. Çamaşırlar kurutmadan çıktığında hala ciddi bir lastik kokusu var ki, bunun zamanla azalacağını söylemişlerdi ,ama hala bariz bir koku var.

Tuba 2.636 Okunma

Cevaplar

  • Tuba 25 Kasım 2013

    koku kısmen azaldı ama hala kurutma özelliğini kullanamıyorum çünkü aşırı kırışık çıkıyor çamaşırlar. LG'yi bir kere daha aradım, geleceğiz dediler ama söyledikleri gün kimse gelmedi maalesef.

  • LG Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

  • Tuba 05 Eylül 2013

    Henüz bana LG'den bir dönüş yapılmadı. Yardım almak için aradığımda bir faydaları olmadı. Tekrar döneceklerini söylediler ama dönmediler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön