21 Şubat 2013

LG Buzdolabı Kapağı Vuruk Geldi İlgilenmiyorlar!

23. 08. 2012 tarihinde LG marka cinsi LG GR-M 652 YSX NF Buzdolabı aldık. Kurulumu yapan LG'nin anlaşmalı servisi buzdolabını açarken apar topar açtı ve buzdolabını incelememize fırsat tanımadı. Daha sonra buzdolabımızın alt büyük kapağında 6-7 yerde vuruk olduğunu fark ettik.

LG' nin müşteri hizmetlerini aradık ve kendileri Zonguldak Ereğli'de Erşan Soğutma ile çalıştıklarını ve onları çağırıp fotoğraflatmamızı istediler. Gelen kişiler fotoğrafları çektiler ve bahsi geçen vurukları fotoğrafladılar.

Aradan iki ay geçti ve her aradığımda mail attık bildirdik deyip bizi oyalıyorlar. Daha fazla bekletilmek istemiyorum. Lütfen, biran önce buzdolabımın kapağının değiştirilmesini talep ediyorum.

Onur 332 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Şubat 2013

    LG müşteri hizmetlerinden şikayetimizin üzerinden 3 gün sonra aradılar. Buzdolabımızın kapaklarının 1 hafta içerisinde değiştirileceğini söylediler. Renk uyumsızluğunun yaşanmaması için yanlızca alt kapağın değil üst kapağın da değiştirileceğini belirttiler. Hızlı geri dönüşleri ve sorunun giderilmesine yönelik sunmuş oldukları çözüm için kendilerine teşşekkür ediyor, sıkıntımızın zamanında ve problemsiz giderilmesi noktasında da kendilerinden aynı hassasiyetin gösterilmesini bekliyoruz.

  • LG Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz ; Konuyla ilgili şikayetiniz işleme alınmıştır. Teşekkür ederiz. LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 6 543 www.lg.com/tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön