14 Aralık 2015

LG Boya Dökülmesi!

02.07.2014 tarihinde LG'den f14a7fds model çamaşır makinesini yaklaşık 2 bin TL vererek aldım. 17 ay sonra makinenin deterjan kutusunun alt kısmında boya atmaları ve paslanmalar meydana geldi. Durumu servise bildirdiğimde, boya atmalarının ve paslanmanın garanti kapsamı dışında olduğunu, ücret mukabilinde değiştirilebileceğini söylediler. Bir tüketici olarak bu durumu kabul etmedim. Emsallerine göre oldukça pahalı olan bir makinenin 17 ay gibi bir sürede ev ortamında paslanmasını hiçbir şeyle izah edemezsiniz. Durumu LG TR merkezine bildirdiğim halde bir sonuç alamadım. Mağduriyetim giderilinceye kadar yasal olan her yoldan hakkımı aramaya devam edeceğim. LG'yi bu tutumundan dolayı kınıyorum.

Emre 1.290 Okunma

Cevaplar

 • Emre 23 Ocak 2016

  LG den TV alacaktım. Sırf bu yüzden vaz geçtim.

 • Emre 01 Ocak 2016

  LG. Müşteri şikayeti konusunda çözüm üretmiyor. Sadece servise yönlendiriyor. Benim şikayetim zaten servislerin tutumu... .2000 TL. Verdiğim çamaşır makinesi 17 ay gibi kısa sürede hem de ön yüzünden paslandı ve bunu kabul etmemi bekliyorlar. Mağduriyetimin giderilmesi için de benden ücret talep ediyorlar... .Lg. İle henüz işim bitmedi, hatalı ürünlerini ve bu çirkin yaklaşımlarını her platforma taşımaya devam edeceğim... .

 • Emre 16 Aralık 2015

  İnsanları enayi yerine koymayın... Çağrı merkezinizi aradım. Çözüm üretmek yerine beni servise yönlerdirdiniz. Üstelik merkezinize durumu gösteren fotoğraflı mailde attım. Ama hiç kimseye ulaşamadım. Sizler yalancısınız. Sattığınız malın arkasına duramayacak kadar korkaksınız da. Merkeziniz olan Koreyede mail attım. Tüketici mahkemesine de baş vuracağım, taaki benim mağdureyetim giderilinceye kadar.

 • LG Temsilcisi14 Aralık 2015

  Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön