16 Eylül 2015

LG Bir Aydır Serviste Olan Cihazım.

/5/08/2015 tarihinde LG İstanbul servisine cihazımı yolladım 20 iş günü dolana kadar cihazım serviste yedek parça bekledi. Ellerinde yedek parçası olmayan bir cihazı 20 iş günü boyunca bekletip ben aradığımda anca değişim için işlem yapıyorlar. Bugün arıyorum servisinizi merkeze yönlendiriyor, merkezi arıyorum farklı bir birime yönlendiriyor. 11/09/2015 alınan değişim formu bugün yani 16/09/2015 merkeze iletiliyor ve hala aldığım cevap en kısa sürede çözümlenip servis bilgi verecek. Makina gibi otomatiğe bağlanmışlar başka bir şey söyledikleri yok hiç birinin. Ne serviste ne merkezde adam gibi çalışıp bilgi verecek kimse yok. Cihazım elime ne zaman ulaşacak bilgisi bile alamıyorum.

Emine 321 Okunma

Cevaplar

  • Emine21 Eylül 2015

    Çağrı merkeniziniz sadece insanlareı oyalayıp hizmet vermekten aciz olduğundan dolayı işlem yapılmıyor. Oraya oturttuğunuz müşteri temsilcileri beyinlerini kullanamadıkları için ne yazık ki bir çözüm sağlayamıyoruz. 15/08/2015 tarihinde yolladığım bir cihaz için bana hala net bir bilgi veremeyecek kadar bilgisiz ve her aradığımda farklı farklı bilgiler aktaracak kadarda düşünce yoksunları çalışanlarınız var. Ben hala bir çözüme ulaşamadığımdan dolayı bayram öncesi tüketici mahkemesine başvurup hem servisiniz hem de müşteri hizmetleri personellerinizle ilgili gerekli şikayetlerde bulunacağım. Çünkü gerçekten hizmet kaliteniz sıfır!

  • LG Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön