LG Aparatın Kırılması Televizyonuma Zarar Verdi.

Cem A. |

Daha bugün (22.10.2014) öğlen saatinde kurulumu gerçekleşen televizyonum, akşam seyretmek isterken paketin içinde verilen ayak aparatının kalite probleminden dolayı kırılması üzerine televizyonumun arka kısmı yamulmuştur.

Konu ile ilgili yardım almak için aradığım müşteri hizmetleri çok berbat bir deneyim yaşattı. Ayağın garantisi olmadığını iletti (Burası normal kısım). Asıl kısım neden ürünü teslim alırken "çalışır durumda formunu" imzaladığımı sorarak saçma bir şekilde beni sorguladı. Hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Beni alakasız bir şekilde bayiye yönlendirdi, bayi de beni geri LG'ye yönlendirdi, LG de teknik servise iletti. Şu anda, bir tuşa basmadan sokağa attığım paraya yanıyorum.

Etiketler :

Panel - Görüntü Askı Aparatı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  08:36

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.

  Teşekkür ederiz.

 • Cem A.
  23 Ekim
  18:08

  Bana "çalışır durumda formunu, imzalamasaydınız o zaman" diyen müşteri hizmetlerinin verdiği net mesaj "İmzaladınız! Yapacak birşey yok!"tur. Müşteriyi bu denli basit tüccar ilişkisi içerisinde gören, kendi paketi içerisindeki ürünün arkasında durmayan ve kesinlikle sürdürülebilir ilişkiyi umursamayan bir şirket her zaman piyasadan silinmiştir. Nitekim benim gözümden silindi. Konu ile ilgili aksiyon alınmazsa hakem heyetine başvuracağım ki gani gani geri dönüşü olacağını biliyorum.