13 Nisan 2015

LG 4K Diye Sattığı Televizyonlar 4K Yayınını Desteklemiyor!

1 ay önce LG 40ub800v Ultra HD 4k TV aldım. Televizyon henüz test yayınına başlayan TRT 4k yayınını desteklemediği için göstermiyor. Sadece ses geliyor. Bu Televizyonlar 4k değil ama bu özellikte olduğu söylenerek satılıyor, resmen LG tarafından yanıltıldık. Şimdi LG' bu Televizyonları gerçek 4k Televizyonlarla değiştirip mağduriyetimizi gidermesini istiyoruz. Müşteri hizmetlerini arayınca evet 4k ama hiçbir zaman yayın alamayacak bir pi derecesinde imiş (30pi). TRT test yayınına 50 pi' den başlamış daha da artacak yani LG bize çöp 4k sattı.

Lütfi 1.869 Okunma

Cevaplar

  • Lütfi 14 Nisan 2015

    Önce çağrı merkezini aradım bilgi aldım, sonra yorum yazdım. Üzgünüz 4k televizyonlarımız işe yaramıyor dediler. Bizim ürettiğimiz 4k televizyonlar 30pi, yayınlar 50pi. LG'nin 4k sının sadece adı var. Özür dilemeniz işi çözmüyor, televizyonları değiştirin o zaman, ya da gerekli entegresini değiştirin. Toplayın ürünlerinizi. Sanayi bakanlığına da şikayet edeceğim zaten.

  • LG Temsilcisi13 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz; Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir. İyi günler dileriz. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön