LG 20 Gündür Giderilemeyen Arıza.

Aziz T. |

1 yıl önce aldığım LG marka bulaşık makinamız 18.02 2015 tarihinde arızalanması üzerine servise alındı ve bugün itibarı ile 20 gün geçmesine rağmen hala teslim edilmedi. Müşteri hizmetleri de tatmin edici cevap veremiyor. Servisi aradığımda kontroller devam ediyor diyorlar.

Bundan böyle LG markası hiçbir ürünü kesinlikle evime sokmayacağım. Almış olduğum makina emsallerinden ortalama %100'e yakın daha pahalı bir cihazdı. Kaliteli olduğunu düşünerek ve markasına güvenerek aldığım ürünün satış sonrası hizmeti tam bir fiyasko çıktı.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aziz T.
  08 Nisan
  23:27

  Bugün ilgili servis makinamı sorun giderilmemiş olarak teslim etti dahası 1 arıza ile gitti daha kötü durumda geldi. Ancak değişim formu düzenleneceğini ve makinamın yenisi ile değiştirileceğini ilgili işlemlerin başlatıldığını beyan ettiler. Fakat eşimden bendeki servis formunu almışlar, yani servise gittiğine dair elimdeki belgeyi. İyiki bir nüshasını almışım. Değişimin 10 gün kadar sonra gerçekleşeceğini söylediler. Şimdi bekliyorum sözlerini tutup cihazım değişirse bende buradan firmaya teşekkürlerimi ileteceğim. Beklentim bu kadar büyük bir firmanın beni daha fazla mahdur etmeyeceğidir.

 • 08 Nisan
  10:20

  Sayın Müşterimiz;

  Yaşadığınız sorundan dolayı özür dileriz.
  Konuyla ilgili destek için lütfen Çağrı Merkezi telefonu 444 6 543 numarayı aramanız gerekmektedir.

  İyi günler dileriz.
  Teşekkür ederiz.