sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Lezzetli Buket Tarafından Teslim Edilmeyen Ürünler!

Özkan Özkan14 Mayıs 2019 09:10

10 Mayıs 2019' da 12.05.2019' a Anneler Günü için vermiş olduğum sipariş üzerine sipariş teslim edilmediği halde teslim maili attılar ve buna İstinaden Facebook gibi Sosyal medyada şikayet ettiğim üzere aradılar ve teslim mailini yanlış atmışlar dedi. Sinirden köpürüyorum şu yazıyı yazarken.

Ürün 13.05.2019 saat 19:50 itibari İle halen gelmemiştir. Sorumsuz personel, sorumsuz şirket, insanların maneviyatı İle dalga geçen, sevdiklerine karşı hediye/sürpriz etmek istediği ürünü bile sipariş ettiği kişiye geldi mi ürün diyerek sordurtan bir şirketten ne beklersiniz ki? Pişmanlıksınız Lezzetli Buket.

İşlerini taşeron kişilere yaptırıyorlar yöneticisi ne ki taşeronu ne olsun. Bilindik 3 kuruş fazla verin gerekirse güvenilir yerden alışveriş yapın derim.

o telefonda görüştüğünüz kişi professiyonel bir yalan makinesi. Yalanlar; Görüşme saati 5 civarı 1. Olay meyveler dağılmış 12.05.2019 yenisini 10 dakikaya hazırlayıp göndereceğiz,20:53. 2.Olay teslim maili yanlış mail atmışlar, akşam aramaları 12.05.2019 sözde özür 22:27 sizin sorunuzu çözmek için arıyorum (Sorunu yaşatan sizlersiniz-lezzetli buket), 3. Olay hediyeyi alacak kişiye 0 meyve kalmamış (gülünç) demeleri ve ürün hala yok. Vodafone ile olan iş birliğinizde. İnsanların hakkına giren, yalanlarla yatıştıran, insanın manevi değerine zarar veren, kandıran, daha ne denilebilir ki?

Orada çalışan yönetici veya personeller, insanları bu duruma düşürenler çocuğunuza yedirdiğiniz helal mi bir sorgulayın derim!...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler