01 Şubat 2016

Leziz Tantuni Ürün Kalitesi!

Leziz Tantuni diye zehir satan bir yerde mantı yedim. Yemek değil zehir satıyorlar resmen. Hem tadı berbattı hem de hayatıma mal olacaktı. Emin olun hiç abartmıyorum doktorum hayatın söz konusu dedi. Çünkü zehirlenmeden kaynaklı kusma haricinde, kanlı ishal yaşadım ve kansızlıktan bayıldım.

Saatlerce durmadan kusma ve kanlı ishal yaşadım. O gece hastaneye gitmeseydim ölüyordum, ölümden döndüm. Sabaha kadar hatırlamadığım kadar serum takıldı. Çok zor toparladım. Üstünden 2 ay geçti ve hala sıkıntısını çekiyorum. Her türlü kanıtım var. Oradan yediğime dair kredi kartı ekstresi, şahidim arkadaşım yanımdaydı ve hastane raporum var! Ölmek isteyen oradan yesin. Alo 174 aradım şikayette bulundum.

Pera 123 Okunma

Cevaplar

  • Pera03 Şubat 2016

    Ben bir kere o gün sizde yediğim mantidan başka bir şey yemedim kanıtınız kanıt değil dramdir çünkü ben Alo 174 gıda hattini 1 ay sonra öğrendim de aradım 1 hafta içinde aramam gerektiğini ama yine de denetleme yapacaklarını söylediler. O gün aramış alsaydım aldıkları numuneden sonra size ya büyük bir para cezası keseceklerini ya da isletmenin kapatılacağını söylediler. Ne yazık ki ben geciktim. Kanıt falan yok yani elinizde hayatımı kaybedecektim sizin yüzünüzden siz hala konuşuyor musunuz?! O gün için Şahidim ve raporlarım sizden yediğime dair eksterede var elimde. Beni hem sağlığımdan edip hem bu kadar rahat konuşmanız ise sizin vicdanınızla alakalı bir durum!

  • Leziz Tantuni Temsilcisi03 Şubat 2016

    Öncelikle yaşadığınız duruma üzüldüğümüzü bildirir, acil şifalar dileriz. En kısa zamanda da eski sağlığınıza kavuşmanızı temenni ederiz. Yalnız yaşadığınız bu problemin firmamızdan kaynaklanmadığını bilmenizi isteriz. Bunu söylememizde 2 temel kanıtımız bulunmaktadır. ALO 174 e yapmış olduğunuz şikayet üzerine bağlı bulunduğumuz T.C. BAHÇELİEVLER KAYMAKAMLIĞI İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ tarafından 14.12.2015 tarihinde firmamız GENEL denetime girmiştir. Şikayetinize söz konusu olan mantıdan da numune alındı. 29.12.2015 tarihinde de alınan numunenin Türk Gıda Kodeksi ‘ne UYGUN OLDUĞU tespit yazısı tarafımıza gönderildi. Diğeri bizim çalışma prensibimiz ve ticari iş terbiyemiz ile ilgili bir konudur. Hizmet sektöründe müşteri memnuniyeti olmadan var olmak mümkün değildir. Firmamız 5 senenin üstü aynı AVM de aynı kalitede hizmet vermektedir. Tarım müdürlükleri tarafından aranmamasına rağmen başta helal kesim olmak üzere; aranan tüm belgeler bizim tarafımızdan da dışarıdan aldığımız ve kullandığımız tüm ürünlerden talep edilmektedir. Hatta firma seçimimizde; bu firmalar içinde de bilindik, marka değerini ispat etmiş olanlar seçilmektedir. Sağılıklı, mutlu ve mesut bir hayat sürdürmeniz dileklerimizle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön