Lezita Paketin İçinden Farklı Ürün Çıktı.

Nuran Övüt A. |

Kırklareli Kipa marketten aldığım Lezita cordon blue paketinden farklı bir ürün çıktı. İnternette Lezita ürün gruplarına baktığımda paketten çıkan ürünün kıevskı isimli ürün olduğunu gördüm. Lezita gibi bir firmaya böyle bir hatayı yakıştıramadım. İlgililerin bu konuyla ilgili yapacakları açıklamayı merakla bekliyorum.

Etiketler :

Üründe Yabancı Madde Çıkması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  11:44

  Değerli Müşterimiz;

  02.12.2014 tarihinde oluşturulan ve sistemimizde 2861534 numarasıyla kayıtlı olan, “Cordon blue ürününden Kievski çıkması” geri bildiriminiz ile ilgili olarak;

  Bildiriminiz sonucu geri izlenebilirlik yapılmış ve problemin kaplamalı ürün üretim programına göre, Cordon Bleu ve Kievski ürünlerinin arkaya arkaya üretilmesinden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Cordon Blue ve Kievski ürünlerinin dış görünüşü itibari ile aynı olması, ürün geçişi sırasındaki ürünlerde karışıklık yaşanmasına neden olmuştur.

  Problemin tekrar yaşanmaması için ivedi olarak aksiyonlar alınmıştır.

  Firmamız için gelen her şikâyetin değerlendirme ve iyileştirme süreci son derece önemlidir. Bizler Abalıoğlu ailesi olarak sorunların her zaman takipçisi olup, sistemimizi canlı tutmak adına her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

  Duyarlılığınız için tekrar teşekkür eder, bizlere aktardığınız her konunun çok değerli olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Tüketici Danışma Hattı 444 4 321