13 Eylül 2013

Levi's Ürün Kısa Sürede Deforme Oldu!

Trabzon Meydan Mağazasından mart 2013 tarihinde 178 TL'ye aldığım Levi's hırka 1 yıkama sonrasında giyilmeyecek halde tüylendi ve açıldı. Ürünü aldığım mağazaya değişim için gittiğimde bana kesmedikleri faturayı talep ettiler. Bende sadece fiş kesildiğini belirtince fişin geçersiz olduğunu mayıs ayında bana fatura kesip ürünü teste göndereceklerini söyledi.

Mayıs ayında tekrar gittiğimde haziran ayında başvurmamı, Haziran ayında gittiğimde ise sezonun kapandığını değişimin yapılmayacağını belirttiler. Ürün değişimi zaten yapılmaz. Ürün temizlenip geri gönderilir. İsterseniz biz temizletelim gibi laubali bir üslupla yaklaştılar. Bu kadar kalitesiz bir firma olamaz.

Şükrü 130 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü13 Aralık 2014

    ürünü çöpe attım ve nasıl olurda levis gibi dünya pazarında olan bir kurum bu denli sosyal medyadan uzak olur anlam veremedim daha mağazalarının önünden dahi geçmiyorum..

  • Şükrü19 Ekim 2013

    Şikayetime henüz cevap alamadım levi's gibi bir firmanın bukadar sorumsuz olması çok komik.

  • Şükrü26 Eylül 2013

    Firma Şikayetimi Dikkate Alıp Henüz Cevap verme tenezülünde bile bulunmadı dünya tekstil pazarında bukadar büyük bir yere sahip olan bir firmanın bukadar sorumsuz olması hayret verici kesinlikle magazasının önünden bile geçmeyi düşünmüyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön