Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Levi-gillas.net Mağduriyeti Ve Çözüm

Ercan
28 Şubat 15:41
978

Merhaba, levi-gillas.net üzerinden yaptığım yatırımları çekmek istediğimde önce sigorta aktivasyon ücreti, sonrasında ise vergi yatırmamı istiyorlar. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yatırımlar önemli değil ancak elimde yatırmış olduğum tutarları da çekemiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim ve bu durumu yaşayan varsa, sonuç alan oldu mu acaba?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Barış

Bana da 5 bin dolar gönderelim Türkiye deki yatırımcılar aracılığıyla sizde 20 bin dolar bulundurun hesabınızda o zaman 25 bin dolarınız hesabınıza geçer dedi Michael Marcus adlı Türkçe konuşan şahıs

Nazım

Michael Marcus ünlü bir yatırımcı, borsacı bu adam geçen yıl öldü. Arayan kendini o isimle tanıtan kişi bana da onun öğrencisiyim demişti.

Barış

Levigillas platformunda para yatırdık ama sıra çekmeye geldi mi yok sigorta yok Yüzde 19 vergi dediler bunları da gönderdim 6700 +6700 dolar para yine Binance hesabıma aktarılmadı beni de blokcoin ağı üzerinden aradılar en son 25 bin dolar Binance TR hesabıma para gelebilmesi için hesabımda 25 bin dolar daha olması lazım dediler. Binance Global olsa bu surun olmazmış. Ben bu parayı bulamam dedim o zaman askıda kalır bir süre sonra kaybolur dediler. Bu işler sakıncalı girmeyin derim.

Ercan

Bende sigorta ücretini yatırdım vergi dediklerinde paran kalmadı yatıramıyorum dedim. Birkaç gün sonra görüştüğümüz kişi Türkiye den bir yatırımcıdan kendilerine gelecek olan parayı benim hesabıma gönderip vergiyi yatırın kalanı da parayı çektikten sonra bize gönderin dediler. Fakat bunu kabul etmedim. Çünkü bu parayı gönderen kişi yarın öbür gün mağdur olduğunda savcılığa gidip şikayette bulunduğunda benim de onlarla ortak olduğumu düşünerek benim adımı ve parayı gönderdiği hesap bilgilerini savcılıkla paylaşabilir. Suçsuzken suçlu konumuna düşebilirim düşüncesiyle kabul etmedim bu tekliflerini

Kenan

Ercan bey ne yaptınız?

Benzer Şikayet Yaz