27 Temmuz 2018
#10710446

L'etoile Beach Hotel Tam Bir Hayal Kırıklığı!

Otele 18.07.18 tarihinde 2 aile olarak giriş yaptık. Bizim odamızdaki tek sıkıntı klimanın düzgün çalışmamasıydı (zaten çatı katı olduğu için ayrı bir sıcaklığı vardı) (oda 522) fakat diğer aile çok sıkıntı yaşadı (oda 433). Üç kişilik rezervasyonları vardı fakat 3. kişi yani kuzenim 10 yaşında olduğu için baza yerine ek yatak getirildi. Söylediğimizde ise rezervasyon yaptırdığımız acenteyle ilgili olduğunu, rezervasyonun 2+1 şeklinde gözüktüğünü söylediler. Acenteyle konuştuğumuzda ise rezervasyonu 3 kişi olarak yaptıklarını ve voucher da yazdığını söylediler. Biz hiçbir otelde böyle bir muamele görmedik. Kaç yıldır tatile bu aileyle gidiyoruz ama kuzenime hep baza verildi. İlk defa bu otelde böyle bir şeyle karşı karşıya geldik. Getirdikleri ek yatağın üstündeki döşek ise çok ince ve rahatsız ediciydi. Odayı değiştirmek istedik fakat doluluktan dolayı yapamayacaklarını söylediler.


Döşeğin üzerine bir tane daha döşek atmalarını, rahatsız olduğunu söyledik. Fakat yapılmadı. Oda hakkındaki diğer sıkıntı ise banyo kapısının kilitlenmemesi ve kilidin üzerinde bal damlaları gibi yapışkan izleri bulunmasıydı. Kapı sorunu hiç çözülmez iken döşek ekleme talebimizin karşılığını almak tam 3 gün sürdü ki rezervasyonumuz zaten 4 geceydi. Düzeltmelerinin sebebi ise havuz suyundan örnek aldığımızı ve analiz yaptıracağımızı söylediğimiz için. Bu sözden sonra anında genel müdür bize döndü ve her otel sahibinin söylediği klasik cümleleri söyledi. Bunlar önemli olaylar lütfen dikkate alarak otelinizi seçiniz. Genel görüşe gelecek olursak yemekleri 5 üzerinden 3'tü. Çünkü sürekli aynı ya da benzer şeyler yapılıyordu. Çoğunun lezzeti iyiydi.


Havuzu küçük ve temiz olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ağır bir koku geliyor. Plajı fotoğraflarda göründüğü gibi değil. Çok küçük ve yetersiz. Ama denizi gerçekten çok güzel ve berrak. Havlular sürekli nemli veriliyor, tam kurutulmuyor. Restoranı iki bölümden oluşmasına rağmen yine de yetersiz. İnsanlar sürekli bir yer arayışında oluyorlar. Animasyonu hakkında hiç konuşmak istemiyorum. Yorumları okuduğumda çok büyük beklentilerle gitmiştik fakat ne beklediğimiz eğlenceyi ne de ilgiyi gördük. Tek beğendiğim gece Türk gecesiydi. Onu da dansçıların enerjisi ve güzel performansına borçlular bence. Ayrıca eklemek istediğim bir iki şey var. Resepsiyona, yorumları okuyup ona göre geldiğimizi ve hayal kırıklığına uğradığımızı söylediğimizde aldığımız cevap 'zaten türkler hep kötü yorumlar yapıyor oldu' bunu söyleyen kişi resepsiyon görevlisi T**.

Yağmur Yağmur 3.144 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları