13 Eylül 2013 #2010917

Lescon Spor Üretim Hatalı Ayakkabıyı Almıyor!

Adana Lescon Spor mağazasından oğluma ayakkabı aldım. Ayakkabıyı aldığım tarih 11 Eylül 2013 (akşam 21. 35 civarları) idi. Oğlum ayakkabıyı ertesi gün sadece 3 saat giydi. Ayakkabının iç kısmında sol ayak topuk kısmındaki kumaş malzeme fazlalığının birikintisinden dolayı acıtma yaptı.


Kumaş fazlalığının gelişi güzel dikişi oğlumun ayağının acımasına neden oluyor. Mağazayı arayarak sorunumu ilettim. Daha alalı 1 gün olduğu ayakkabının değişim yada iadesi talebimi ilettim. Mağaza yetkilisi ayakkabıyı 21 gün sürebileceğinide belirterek firmaya göndermesi gerektiğini, inceleme neticesinde işlem yapabileceklerini söyledi. Mağazanın söz konusu ayakkabının değişimini-iadesini yapmasını talep ediyorum.

Derya 330 Okunma

Cevaplar

  • Derya20 Eylül 2013

    ilk kez lescon aldım bir daha kesinlikle uğramam bile ve kimseye de tavsiye etmem

  • Lescon Spor Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Satışa sunulan her Lescon ürünü, müşterilerimizin rahat kullanımı, sağlığı, performansı ve ürünün dayanılıklığı gözönüne alınarak üretilmiş ve kalite kontrolden geçirilmiştir. Bütün bu hassasiyete rağmen, üretimden veya malzemeden kaynaklanan hatalar nedeniyle satın almış olduğunuz üründe bir kusur oluşması durumunda olası kayıplar firmamız tarafından karşılanır. Üretmiş olduğumuz ürünler standart üretim olduğundan ve ürünü deneyerek ve rahatlığı konusunda kararı siz değerli müşterilerimiz verdiği için ürünün ayak rahatsızlığı konusunda güvencesi yoktur. Yine de memnuniyetiniz için ürün geldiğinde uzmanlarımız tarafından incelenerek, ürün akıbeti mağazamız tarafından tarafınıza bildirilecektir. Bilgilerinize sunar, Lescon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Lescon Kalite Yönetimi Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön