14 Ekim 2013

Lescon Spor Satış Sonrası Hizmet Vermiyor!

Ben Elazığ Merkez Vali Fahri Bey caddesindeki Lescon Spor bayiisinden spor ayakkabı aldım. En fazla 3 defa dışarıda giydikten sonra ayağıma vurmaya başladı. Bayiye gittiğimde bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ayrıca kaba bir üslupla cevap verdiler.

Muammer 246 Okunma

Cevaplar

  • Lescon Spor Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Tarafınıza gösterilen tavır bölge sorumluları tarafından sorgulanmaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  • Lescon Spor Temsilcisi21 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Satışa sunulan her Lescon ürünü, müşterilerimizin rahat kullanımı, sağlığı, performansı ve ürünün dayanılıklığı gözönüne alınarak üretilmiş ve kalite kontrolden geçirilmiştir. Bütün bu hassasiyete rağmen, üretimden veya malzemeden kaynaklanan hatalar nedeniyle satın almış olduğunuz üründe bir kusur oluşması durumunda olası kayıplar firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca; üretmiş olduğumuz ürünler standart üretim olduğundan ve ürünü deneyerek ve rahatlığı konusunda kararı siz değerli müşterilerimiz verdiği için ürünün ayak rahatsızlığı konusunda güvencesi yoktur. Bilgilerinize sunar, Lescon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Lescon Kalite Yönetimi Birimi

  • Muammer17 Ekim 2013

    Firma tarafından cevap verilmedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön