31 Ocak 2014 #2268574

Lescon Spor İade Ettiğim Ürünün Parasını Ödemiyor

17.01.2014'te Lesconstore.com'a iade ettiğim 27083 siparişime ait ürünün bedeli 14 gün geçmesine rağmen ödenmiyor, maillerime cevap dahi verilmiyor.

Onur 311 Okunma

Cevaplar

 • Onur04 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Web sitenizden alıntı yapıyorum , dikkate alırsanız size faydalı olacağı görüşündeyim ; İade ve Değişim şartları nelerdir? İade kargolarınızı UPS Kargo şubelerine, ‘U1R903E’ firma kodumuzu belirterek ücretsiz olarak gönderim yapabilirsiniz. UPS Kargo ile gönderilmeyen iade ve değişimlerinizin kargo ücretleri tarafınıza aittir. 1) ***aynen aşağıdaki gibi yaptım ama kargo ücreti kesmişsiniz**** Ürünlerimin para iadesi ne zaman yapılır? Gerekli kontroller tamamlandıktan sonra havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri maksimum 10 iş günü içinde yapılacaktır. 17.01 de ürün sizdeydi 04.02 de iademi 10 larca kez mail atarak şikayetvar.com sitesine şikayet açarak alabildim.Çünkü size attığım tüm mailler cevapsız kalıyordu. Bence siz ya firmanızın satış iade politakasında haberiniz yok , yada uzun süredir web sitenizi güncellememişsiniz. Bunu değerli eski müşterinizin naçizane feedbacki olarak alıp kullanabilirseniz firmanız için bundan sonra başka müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Saygılarımla

 • Lescon Spor Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikâyet mesajınızda geri dönüşüm sürecinin geç olduğuna yönelik yorumda bulunmuşsunuz. Ürün değerlendirme ve iade işleminin yasal süresi 30 gündür. Bu süre aşılmadan sizinle ilgilenilmiş ve mağduriyetinizin giderilmiş olduğunu tarafınıza bildirir, Lescon tüketicisi olarak, konuya göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla,

 • Onur04 Şubat 2014

  Sayın yetkili, Ürünü iade etmeyip kullansaydım, iade için beklediğim süre zarfında ürün zaten çoktan eskimiş olur ve atmıştım. Bundan daha da kötüsü müşteriye cevap dahi vermeyişiniz. Bu olaydan önce lescon ürünleri alırdım ancak bundan böyle bir daha kullanmayacağım. "Müşteri" kavramının sizin açınızdan ne kadar değersiz olduğunu bu alışverişimle çok iyi anlamış bulunuyorum. Size satış hayatınızda başarılar.

 • Lescon Spor Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Para iadeniz 04.02.2014 tarihi itibariyle gerçekleşmiştir. Bilgilerinize sunar, Lescon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön