31 Mayıs 2013

Lescon Spor Ayakkabı Tabanının 2 Ayda Açılması!

31. 01. 2013 tarihinde Bursa Karacabey Lescon ayakkabı bayisi İnce İşçilerden 2 adet spor ayakkabısı aldım. 2 ay gibi kısa sürede iki ayakkabının da tabanları yarıldı. Bayi ile görüşüp ürün garantisi kapsamında gönderdiğimde ayakkabıların kullanıcı hatasından kaynaklı tabanlarını yarıldığı gibi tuahf bir rapor geldi.


Ben çocuğumu okula servisle gönderiyorum. yani yol yürümüyor. geceleride ayakkabıları kullanmadığına göre 2 ayda ayakkabının tabanı nasıl kullanıcı hatasından yarılır. Lab. incelemişler sert zeminde kullanılmış bundan dolayı yarılmış. Yetkililerine önemle duyurulur.

Murat 234 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Haziran 2013

    lescon firmasının adını bile duymak istemiyorum. yakınlarımada eşe dosta kalitesizliğini bildiriyorum.

  • Lescon Spor Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimiz üretilirken farklı zeminler ve branşlar için ayrı ayrı üretilmektedir. Satınalmış olduğunuz ürün halı saha branş ayakkabısıdır. Ürün üretilirken halı saha şartlarına göre üretimi yapıldığından ve testleri halı zeminine uygun olarak yapıldığından, ürün sert zeminde yani asfalt zeminde kullanıldığı zaman çabuk bir şekilde erimesi ve deforme olması kaçınılmazdır. Bu firmayla ilgili bir durum değildir. Lescon Tüketicisi olarak göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Lescon Kalite Yönetim Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön