24 Nisan 2013 #1759653

Lescon Spor Ayakkabı Çorabımı Boyuyor!

6 yıllık Lescon müşterisiydim fakat karşılaştığım durumlar beni yıldırdı. Hatay'da Mustafa Kemal Üniversitesi karşısındaki Lescon şubesinden 20 gün önce bir ayakkabı aldım fakat ayakkabının çoraplarıma rengini bıraktığını farkettim ve iade yada değişim için geri götürdüm. Ne yazık ki tuhaflaşmaya başladılar :


Önce değişim yapamayacaklarını sonra merkeze gönderebileceklerini (10 iş günü) söylediler. Kabul ettim ve daha sonra sonuç için gittiğimde ise daha farklı bir olayla karşılaştım ; bir müşteri fatura istedi fakat fişin fatura yerine geçtiğini ve fatura kesebilmeleri için vergi numarası şirket bilgilerinin olması gerektiğini söylediler. (maliye okumuş birisi olarak böyle şey görmedim).

Yunus 120 Okunma

Cevaplar

  • Lescon Spor Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Şubemizde çalışan personel acemi olduğundan dolayı fatura işlemini gerçekleştirememiştir. Bu konuda destek olunmuş ve fatura kesme işlemi şube yetkilisi tarafından kendisine gösterilmiştir. Lescon tüketicisi olarak konuya göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkür eder, Lescon'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Lescon Kalite Yönetimi Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön