25 Nisan 2013

Lescon Spor İade Almadılar!

Lescon'dan eşofman altı ve tek eşofm. üstü aldım. Satıcıya eşofm. üstünün çok içime sinmediğinide alırken söyledim. Evde eşimde rengini beğenmeyince ertesi gün hemen gittim. Yerine başka şeyler baktım, ama uygun bedende de ürün bulamayınca iade etmek istediğimi söyledim. Bunun mümkün olmadığını söylediler. Lescon iade almıyormuş.

İstemeden yerine içime sinmese de, üstüne 25 TL verip spor ayakkabı aldım. Ama çıkarken kendilerine dedim. Ömrüm oldukça asla sizden bir daha birşey almayacağım. Deseniz gel her ay bedava bir ürün al. Ona bile hayır derim dedim ve üzülerek mağazadan çıktım. Ayakkabı çok içime sinerek almak istediğim üründü. . O hayalimi de gerçekleştiremedim. Artık başka da alamam. emekliyiz zira.

Ayşenurdan 163 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenurdan 25 Nisan 2013

    Türkiye'de pratikte işler böyle mi ilerler derseniz bence bu satıcının kültürü ve insanlığıyla alakalı biraz da derim.. Diğer firmalar bu kolaylığı sağlarken sizin olumsuz yaklaşımlarınız sadece size müşteri kaybettirir ki.. belirttiğim üzere.. bir daha asla sizden birşey almam.. almak isteyene de tavsiye etmem.. Siz lütfen devam edin bu politikanıza..

  • Lescon Spor Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Tüketici kanununda belirtildiği üzere almış olduğunuz ürünü ne yazık ki iade hakkınız bulunmamaktadır bu bilgileri kasa arkalarında da asılı panolarımızda müşterilerin okuyacağı şekilde bulabilirsiniz. Para İadesi Madde 8- Kapıdan satış; işyeri, fuar, panayır gibi satış mekânları dışında yapılan satımlardır. Bu tür satışlarda; tüketici, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içinde malı kabul etmekte veya hiçbir gerekçe göstermeden ve hiçbir yükümlülük altına girmeden reddetmekte serbesttir. Para iadesi işyeri fuar ve panayır alanlarını kapsamamaktadır. Ürün değiştirebilir yada daha sonra kullanmak üzere mağazalarımızdan hediye çeki alabilirsiniz. Saygılarımızla, Lescon Kalite Yönetimi Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön