07 Mayıs 2013 #1783821

Leroy Merlin Teslim Edilemeyen Ürün!

Bursa Anatolium Mağazasından 14 Nisan tarihinde 2 kitaplık beğendim. Şuan ellerinde olmadığını fakat istendiğinde İstanbul depolarından 3 gün içinde getirtebileceklerini belirttiler. Parasını ödedim ve beklemeye başladım. En son 4 Mayıs (20 gün sonra) mağazaya gittiğimde ürünün teslimi için yaklaşık 1 saat bekletip, henüz gelmediğini bu hafta içi gelip alabileceğim bilgisi verildi.


Kaç gündür genel merkezleri dahil arıyorum ve muhatap bulamıyorum, mağaza amiyane tabirle safa yatıyor, genel merkez bizi ilgilendirmez mağazayla görüşün diyor.Kısaca termin süresi belirtilenden çok uzun, müşteri hizmetleri çalışmıyor, stoklarından haberleri yok. Diğer yapı marketlerde hiç başıma gelmeyen bir durum.

Mahir 138 Okunma

Cevaplar

  • Mahir08 Mayıs 2013

    Firma adına nazik ve sabırlı bir bey olan Cem Özdemir telefon ile arayıp durumu izah etti. Gecikmenin sebebi direkt Leroy Merlin olmasada bu sorumluluğu yapmaları gerektiği gibi üstlenmeleri ve alternatif üretmeleri, hatta özür olarak ücretsiz teslimat sözü vermeleri, benzer durumların başka müşterilerin başına gelmemesi için gerekirse ilgili personelin tekrar eğitime alınacak olması... Ne diyebilirim profesyonelce atılması gereken her adımı attılar. Teşekkür ederim.

  • Leroy Merlin Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve üretici firmadan üretim kaynaklı gecikmeden dolayı kendisinden özür dilenmiştir. Firma ile irtibata geçilmiş ve önümüzdeki günlerde ürünler mağazamıza geldiği gibi ücretsiz nakliye ile müşterimizin adresine teslim edilecektir. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Bursa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön