25 Nisan 2013 #1762577

Leroy Merlin 2,5 Ay Sonunda Duvar Yedirten Mutfak Dolabı!

Yaklaşık 2,5 ay önce ödemesini yapıp almış olduğumuz modüler proje mutfak dolabı montajı yeni bitmiştir. Bu kadar zaman içerisinde keşif ustasının yapamadığı hesaba alamadığı mutfak köşe çapı fırın kapağının duvara dayanması) bu süreci uzatmıştır. Uzun uğraşlar sonrasında yeni kapaklar sipariş verilip (bu süreç yaklaşık 1 ay sürdü) dolap boyu kısaltılmaya çalışılmıştır.


Yine bunda başarısız olan işletme fotoğrafta görünen duvar yeme işlemine sebep olmuştur.En başta çizilen projeyle sonra çıkacak projenin ne olduğunu bilmiyorsanız modül mutfak proje mutfak yapıyoruz diyemezsiniz. Kapak menteşe frenlerinin kalitesizliği reyon görevlisinden ustasına kadar hepsi aynı görüşte gerisini siz düşünün.

Aykut 832 Okunma

Cevaplar

  • Aykut25 Nisan 2013

    Sadece cvp olsun die cevapladınız sanırım?Bunu cevap olarak kabul etmiyorum.Neden ölçüler tam kullanım alanıyla sizin mutfağınıza müsattir denilip ürünün satışı yapıldı?En başta çizilen projede bu konular nie dikkate alınmadı?sadece montaj için 470 tl tutarı böyle bir mutfak içinmi aldınız?Yani diyorsunuz ki allayıp pullayıp ürünü satarız çap kurtarıyormu fırın kapağı açarmı açmazmı bizim sorunumuz değil.beni mağdur ettiniz ve hala olmayacak çözümler peşinde koşuyorsunuz.tezgahı açılı keselim dedik evet peki 61 cm lik tezgaha ankastre gömme ocak çaplı şekilde nasıl sığacak? (OCAK 2. CM TEZGAH DIŞINA TAŞTI)demekki mutfak konusunda bukadar iş tecrübesine sahipsiniz.ben bunları sizin sahenizde öğrendim sizde öğrenin başka kişileri mağdur etmeyin.Diğer şikayette bulunan arkadaşın dediği gibi birdaha sizden alışveriş yapmam.

  • Leroy Merlin Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimize standart modüler mutfak montajı yapılmıştır. Mutfağından alınan ölçüler ve baca girişi ve mevcut kolon doğrultusunda fırının konulacağı başka bir alan olmadığından mecburen açılı olan o bölüme yerleştirme yapılmıştır. Ancak müşterimizin de dediği gibi fırın kapağı duvardan kurtarmadığı için normalde standart olan dolap ölçüleri sadece müşterimizin bu problemi için o bölüme uygun olarak özel ölçü üretilmiştir ve bunun için de müşterimiz beklemiştir. Sonrasında üzerine konulacak tezgahın biraz açılı kesilip yerleştirilmesi bizim tarafımızdan talep edilmiştir ki bu şekilde altındaki dolap bizim tarafımızdan biraz açılı yerleştirilecek ve fırın kapağı açılabilecekti. Ancak müşterimiz bu fikre sıcak bakmamış ve tezgahı düz yerleştirip duvarını kırmayı yeğlemiştir. Özel ölçü proje mutfak satışımız olmadığından , standart ölçü mutfak satışımız olduğundan dolap ölçüleri değiştirilemiyor. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Bursa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön