Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Leravet Veteriner Kliniği Hiçbir Şekilde Muayene Edilmedi, Ücret Alındı

Berkay
09 Ocak 2023 09:58
810

Sabaha doğru köpeğimizin garip kusmasıyla uyandık ve 7/24 acil açık ve Google puanı yüksek neresi var diye araştırmaya girdik ve burayı gördüm. Gittiğimizde direk ilgisiz ve bir o kadar soğuk yaklaşıp, hemen form doldurma derdinde oldular. Sonrasında biz durumu anlattığımızda hiçbir şekilde muayene dahi etmeden şöyle olabilir, böyle olabilir şeklinde varsayım yaptılar ve 5-6 dakika durup çıktık. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

Bunun karşılığında görselini paylaştığım ücreti tahsis ettiler. Hiçbir şekilde muayene edilmedi sadece konuşma yaptılar bu kadar. Yorumlara aldanarak gittim ve böyle bir durum yaşadım. Her gittiğim yere iyiyse iyi, değilse değil yazıyorum kimsenin mağduriyet yaşamaması adına. Umarım vicdanı olan, bu duruma ticari bakmayan insanlar bu mesleği icra eder. Yazık böylesine güzel bir coğrafyada böyle yapıların olmasına.

profile
1 Destek
17 Ocak 2023 15:29 (Şikayetten 8 gün sonra)
Berkay
17 Ocak 2023 15:51

Yazdıklarımı o kadar çarpıtmış ve bir o kadar laf kalabalığı yapmışsınız ki kâle bile almayacağım sizleri. Tehditkar demişsiniz, yazdığımda bunu içeren tek bir kelime dahi bulunmamaktadır. Google üzerinden yorumuma kısıtlama getirmeye çalışsanız bile, ben bu durumu başkalarının yaşamaması adına elbette dile getireceğim.

17 Ocak 2023 16:15
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz