18 Temmuz
#12291970

Lensci.com Ürünümü Göndermedi!

15.07.2019 tarihinde Lensci.com sitesinden purevision lens ve opti Free marka solüsyon siparişi verdim, ödemeyi de kredi kartından peşin olarak yaptım. 2 gün sonra siteden siparişimi kontrol ettiğimde ise hala kargoya verilmemiş olduğunu gördüm.


Müşteri temsilcisine WhatsApp üzerinden ulaşarak siparişimin acil olduğunu belirtip en kısa sürede kargolanması konusunda ricada bulundum. Müşteri temsilcisi tarafından arandım. Temsilci ellerinde istediğim marka lensin olmadığı, onun yerine başka lens verebileceklerini söyledi.


Acil olduğu için mecburen kabul ettim. Siparişim elime ulaştı fakat içinde solüsyon yoktu. Ellerinde olmayan ürünü sitelerinde satışa koydukları ve verdiğim siparişi göndermedikleri için mağdur oldum.

Funda Funda 4.077 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Funda22 Temmuz

    Lensci.com adresinden 15.07.2019 tarihinde bir kutu lens ve bir adet solüsyon siparişi verdim. Lensler elime ulaştı fakat solüsyonlar gönderilmedi. 120 TL ücret ödememe rağmen sadece lens ücreti olan 90 TL fatura gönderildi. Elimdeki belgelerle Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunup hakkımı arayacağım, bu siteye de şikayette bulunmak istedim.

Ziyaretçi Yorumları