08 Ocak
#13407789

Lensci.com Eksik Ürün Sorunu

Lensci.com üzerinden Gözüm Optik Lensci GO üyeliğimi yaptırmam ile birlikte bütün zamanımı kendi sistemlerindeki sorunları çözüme ulaştırmaları için harcadım. Defalarca adres ve numara güncellemesi yaptırmış olmama rağmen. Kredi kartımdan otomatik olarak çekilen tutar karşılığında lenslerimin bana ulaşması için büyük bir çaba gösterdim. Eylül 2019 ayındaki çekilen tutar karşılığında uzun telefon görüşmeleri ve yazışmalar sonucu elime ulaşan kargomun içinde lens solüsyonu çıkmamıştır. Eksik ürünü göndereceklerini söyleyip göndermemişlerdir.
Aralık 2019'daki çekilen otomatik ödeme karşılığında kargomun elime ulaşmaması sonucu.


Bir önceki gönderide eksik olan lens solüsyonumun gönderilmesini ve aralık ayı siparişimin iptal edilmesini talep ettiğimde. Sadece lens solüsyonu için kargo çıkaramayacaklarını belirttiler.


Ayrıca müşteri temsilcisi E** hanım, yaptığım görüşmede Aralık ayı gönderimin kargolandığını ancak numaramın sistemde yanlış kaydedildiği için bana gönderinin ulaşmadı bilgisini vermiştir. Yurtiçi Kargo'yla iletişime geçtiğimde Gözüm Optik tarafından adresime aralık ayında gönderi olmadığı bilgisini vermiştir.
Lensci GO gereksiz zaman ve emek kaybıdır. Çekilen tutar karşılığını alabilmek için çok yoğun çaba göstermeniz gerekmektedir.

Kadriye Kadriye 792 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kadriye'nin Teşekkür Mesajı09 Ocak

    Yönetici Ceren hanım isim yanlışlığı oldu🙈 Ceren hanıma teşekkürler

  • Kadriye09 Ocak

    Yönetici Ebru hanıma beni dinleyerek, sorunu anlayıp, çözüp odaklı yaklaştığı için teşekkür ederim.

Ziyaretçi Yorumları