sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lensci.com Bir Türlü Gönderilemeyen Lens

Abdullah Abdullah16 Haziran 11:20

11.05.2020 tarihinde ürünlerin tedarikinin olup olmadığını WhatsApp üzerinden sordum. Ellerinde olduğunu söylediler. Yurt dışında yaşadığım in bu marka lensi bulunduğum balkan ülkesinde tedarik edemiyorum. Mecburiyetten Türkiye'den alıyorum belirli periyotlarda. Ürün siparişinden birkaç gün sonra neden kargoya verilmediğini sordum. Üründen birer tane ellerinde olduğunu tedarikçiden beklediklerini ilettiler. Dilersem ellerinde olan kısmı göndereceklerini söylediler. Ben kabul etmedim. Tek seferde gönderilmesini istediğim halde bayramdan önce ürünlerin yarısını gönderdiklerini kargo adresindeki bulunan ailem iletti bana. 

Bayram sonra sokağa çıkma yasakları vs bittiğinde iletişime geçtiğimde 3 gün sonra tedarikçiden yeni ürünlerin geleceğini ve kargoya verileceğini ilettiler. Aradan bir hafta geçti ve benim ürünlerim hala yoktu tekrar iletişime geçtiğimde ürünlerin gelmediğini karışıklık olduğunu ilettiler ben hala saf gibi dediklerine inanıyordum sokağa çıkma yasağı var falan normaldir yetişemiyorlardır diye. İki sonraki sevkiyatta geleceğini ilettiler ama aradan bir hafta geçmişti ve ürünler hala elime ulaşmamıştı. WhatsApp üzerinden iptal talebi oluşturdum ve 5 iş günü içinde iade olacağı söylendi ki bir de ne göreyim ürünlerim 4. Gününde kargo edilmiş. 

Ben birkaç kez bayramdan sonra adreste kimsenin olmayacağını WhatsApp üzerinden iletsem de sistemlerinden adres de değiştirsem kimsenin olmadığı adrese ürün kargo ediyorlar. Ve şu anda kargoyu alacak ne kimse var ne de 15.06.2020 tarihinde ürünün aynı apartman da başka bir daire teslimi için rica ettiğim ve kargo ile iletişime geçiyorum ve o daireye teslim ettiriyorum diyen mağaza görevlisi var. Bana tavsiye edilen bu mağazayı ben artık elimden geldiğince tavsiye etmeyeceğim. Dileyen kişilere WhatsApp yazışmasını gönderebilirim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Abdullah 17 Haziran 11:31

İptal istediğim için işleme almayıp gönderdikleri lenslerin yanında hediye lens solüsyonu da olması lazım ama uzun uğraşlar sonucu kargodan teslim aldığım lenslerimin içerisinde taahhüt edilen solüsyonları göndermiyorlar ve müşterisini enayi yerine koyuyorlar

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular