sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lensci.com 15 Gündür Kargomu Göndermiyor

Aydın Aydın06 Ocak 17:25

Sipariş numarası: 209251 Sipariş Durumu: Sipariş onaylandı, hazırlanıyor Sipariş Tarihi: 24.12.2019 10:32:33

Bu tarihte bana siparişim aynı gün kargolanır denildi. Buna güvenerek siparişi geçtim. Siparişi geçtikten bir saat sonra bana geri dönüş yaptılar. Neymiş firma sayıma girmiş o yüzden gönderim yılbaşından sonraya kalmış. Koskoca firmanın sayıma gireceği benim siparişimi geçerken 1 saat içinde mi belli oluyor. Sırf siparişi geçmem için bana bu şekilde konuşuldu.

Sonrasında olanlarsa daha da sinir bozucu. Bunu söyledikten sonra bana WhatsApp'da ki görevli gecikme için özür diledi ve aynı gün deneme lensinizi gönderiyorum dedi tabi ki bu da yalan çıktı. Yılbaşından sonra 2 Ocak'ta göndereceğiz dediler aynı gün yazdım ne oldu kargo diye kargonuz yollandı. Akşama gönderi bilgilerini paylaşacağız denildi. Akşam oldu yine bir değişiklik yok. Artık iyice sinir oldum bugün 6 Ocak yarım saat bekleyip müşteri hizmetlerine ulaştım.

Bana kargonun gönderildiğini söyledi. O zaman gönderi kodu neden siteye eklenmedi dedim kısa bir süre sizi bekleteceğiz dedi. Tam yarım saat kargo bilgisi vermesi için bekledim ve artık illallah edip telefonu kapattım. Kısaca iki kutu lensin peşinde 15 gündür koşuyorum. Aksilik olur elbette benim buna lafım yok ama 3 defa ayrı ayrı zamanlarda gönderdik diye müşteriye yalan söylenmez. Hiçbir ticari etiğe uymak bu. Bir daha bu firmayla çalışmak mı asla!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler