22 Ekim 2015

Lenovo'da Müşteri Hizmetleri Diye Bir Şey Yok.

Dört ay önce aldığımız telefon kendi kendine kapandığı için servise gitti. Servis Telefonun fiyatından fazla fazla tamir ücreti çıkardı. Olayı Lenovo müşteri hizmetleri ile görüşelim dedik ve resmi sitelerindeki iki numarayı da aradık.

Servisle ilgili bir şikayetim olduğunu söyleyince ''Gidip servisle görüşün. '' cevabını aldım. Diğer telefon zaten ''Bizi ilgilendirmez. '' dedi. Buradaki şikayetlere de kopyala yapıştır cevaplar yazarak bizi arayacağını söylüyor firma. Ama böyle bir şey yok. Kısacası Lenovo marka ürün alınca müşteri hizmetlerini ve garantiyi unutun.

Akın 318 Okunma

Cevaplar

  • Akın31 Ekim 2015

    Sitedeki diğer şikayetlere baksanız yine benzer şikayetleri göreceksiniz ve ne hikmetse hepsine de göstermelik cevaplar verilmiş.

  • Akın29 Ekim 2015

    Yine bir kopyala-yapıştır mesajı yolladı Lenovo. Birçok yoldan Lenovo'ya ulaşmaya çalışmama rağmen zerre kadar alakadar olmadılar. Buradaki şikayetlere cevap yazmalarına kanmayın. Aradıkları, ilgilendikleri yok. Sanırım bu işi yapacak bir müşteri hizmetleri de yok.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi22 Ekim 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön