05 Mayıs 2015

Lenovo Z580 Menteşe ve Bios Sorunu!

1,5 yıldır kullandığım ve gözüm gibi baktığım laptopumun menteşeleri kapak açılıp kapanırken kasayı gevşetmişler. O kısımda bir açıklık oluşmuş. Bu sorunu yaşayan birkaç kişi daha gördüm ve serviste kendilerinden ücret talep edilmiş. Tamamen malzeme kalitesizliğinden ortaya çıkan böyle bir problem için nasıl ücret talep edilir anlamıyorum. Bu ikinci Lenovo bilgisayarımdı fakat üçüncüsü olmayacağı kesinleşecek böyle giderse. Ayrıca bilgisayarın bios una giremiyorum. Sitedeki güncellemeler de fayda etmiyor. Yazılımcıyım ve bu benim için önemli.
Lenovoyla irtibata geçtim. Bana garantimin bittiğini söylediler. Bitmedini bildirdim ve faturamın görüntüsünü yolladım kendilerine. Günlerdir cevap yok.

Ömer 744 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2015

    Laptopum ufak bir kusur dışında tamamıyla tamir edildi. Üstelik yurt dışından parça beklenmesine rağmen 10 gün içinde oldu bu. Tamirin üzerinden aylar geçti; bu şikayeti yazdığımı yeni hatırladığım için teşekkür etmekte biraz geciktim. Teşekkürler.

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön