Lenovo Z510 İdeapad Batarya Sorunu Garanti Kapsamı Dışı.

Ufuk B. |

Ben 9 ay önce Lenovo Z510 ideapad modelinde bilgisayar aldım. Bu bilgisayarın 8.ayında batarya sorunuyla karşılaştım bilgisayarım artık şarja takmadan çalışmıyordu daha önce de ben bu sisteme şikayet ettim ama geri dönen olmadı maalesef. Bende bilgisayarımı garantiye verdim ve bana verdikleri cevap sizden kaynaklı bir sorun garanti karşılamaz dediler ve bana 200 liralık hesap çıkardılar ve bende bu parayı kesinlikle ödemeyeceğimi söyledim.

Anlamıyorum yani donanımı içinde olan bir şeyden nasıl beni sorumlu tutabilirler açıkçası garip. Donanımsal bir sorunu garanti karşılamıyorsa o zaman hangi sorunları karşılıyorsunuz açıkçası şüphe düşürücü. Burada insanların hepsi bu sorun üzerine şikayet etmiş.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ufuk B.
  26 Ağustos
  14:35

  Yalan söylemeyin bana bu konuyla ilgili hiç dönüş yapmadınız milleti kandırmayın

 • 17 Ağustos
  14:42

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • Ufuk B.
  15 Ağustos
  17:27

  Herkese aynı mesajı atıp atıp durun oh ne güzel vallahi birde geri döneceğiz diyorsunuz.
  Arkadaş herkeste mi aynı sorun olabilir ya. Nasıl bu donanımı içinde olan bir şeye garanti karşılamıyor diyebiliyorsunuz o kadar herkeste aynı sorun olan birşey nasıl bir müşterinin üzerine atılabilir. Ben sizleri ve bu bilgisayarı satan vatan bilgisayarı tüketici mahkemelerine verdim. Bilgisayarlarınızıda kimseye aldırttırmayacağım.

 • 14 Ağustos
  12:12

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye

 • Ufuk B.
  11 Ağustos
  16:51

  Ben daha önce HP bilgisayarım vardı aynı sorun üzerine ve donanımı dışarıda olmasına rağmen HP servisi bana sıfır batarya vermişti. Ben her türlü şikayetimi yaptım tüketici hakları. BİMER vb. Lenovo yu bu durumdan dolayı artık herkese karalayacam. Bu sorun kesinlikle bir kullanıcıya ait olamaz. Bu bilgisayarı kullanan her birey kesinlike 200liralık borcu ödemesin gerekli neresi varsa şikayet edin özellikle tüketici hakları na ben şikayetimi yaptım o parayı da ödemeyeceğim.