11 Eylül 2015

Lenovo Z510 Garantiye Kabul Edilmeyen Batarya Sorunu

10 ay önce aldığım laptopumun bataryası bittiği için garantiye gönderdim yaklaşık olarak 1 hafta sonra bana 220 liralık bir faturayı onaylamam için mesaj attılar. Bunun sebebini merak edip aradığımda bana sorunun kullanıcı hatası olduğunu laptopu şarj ederken kullandığımı söylediler. Halbuki ben ürünümü gömme batarya olduğu için sadece bana %10 bataryanız kaldı diye uyarı verdiğinde şarja takıyordum ama bu şekilde kullanmama rağmen bana kullanıcı hatası dediler. Ben Lenovo'nun kendi ürününü bu şekilde ortada bırakacağını hiç düşünmezdim.

Ahmet 306 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi11 Eylül 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

  • Ahmet 11 Eylül 2015

    10 ay önce aldığım laptopumun bataryası bittiği için garantiye gönderdim yaklaşık olarak 1 hafta sonra bana 220 liralık bi faturayı onaylamam için mesaj attılar. Bunun sebebini merak edip aradığımda bana sorunun kullanıcı hatası olduğunu laptopu şarj ederken kullandığımı söylediler. Halbuki ben ürünümü gömme batarya olduğu için sadece bana %10 bataryanız kaldı diye uyarı verdiğinde şarza takıyordum ama bu şekilde kullanmama rağmen bana kullanıcı hatası dediler. Ben Lenovo'nun kendi ürününü bu şekilde ortada bırakıcağını hiç düşünmezdim. Lenovo almayı arkadaşlar benden size bir tavsiye Lenovo almadan önce iki defa düşünün bence.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön