24 Ocak 2014

Lenovo Z500 Bilgisayarımın Şarj Adaptörü Bozuldu

Yaklaşık 1 ay önce şirketimize aldığımız 2 adet Lenovo Z500 serisi bilgisayarlarımızla bir türlü yüzümüz gülmedi. Tanıttığımız yazıcıları tanımaz oldu, güncellemeden sonra ekran karardı vs. Bugünde bilgisayarımın şarj etmediğini gördüm ve diğeriyle denediğimde sorunun adaptörün bozuk olduğundan anladık.

Lenovo merkezi aradık bilgisayarla birlikte ürünü vermemiz gerekiyormuş. Ben bu bilgisayarı şirketimizde iş amaçlı kullanıyorum, mesajlarım bütün herşey buna transfer edildi. Dolayısıyla bilgisayarı veremeyeceğimi söyledim bu seferde o zaman yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bu nasıl üründür böyle sürekli arızalanan ve bu nasıl servistir çözüm üretmeyen. Sonuçta ürün garantili.

Ferhat 329 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat07 Ocak 2015

  Kesinlikle bu markayı tavsiye etmiyorum ve özellikle söylüyorum farkını ben vereyim başka marka alın diye

 • Ferhat30 Ocak 2014

  Bana kimse çözüm üretmedi, standart mesajınızı buraya yazarak çözüm ürettik imajı vermeye çalışmanız zaten firmanızın ilgisinin ne olduğunu göstermektedir.

 • Ferhat30 Ocak 2014

  Herkese şiddetle bu ürünü almamaları konusunda tavsiyelerde bulunacağım.

 • Ferhat27 Ocak 2014

  Lenovo sadece bana bir mail gönderip destek merkezimizi arayın demektedir. Zaten ben sizin destek merkezinizden hizmet alamamışım ki buraya yazmışım. Bu markayı ilk ve son alışım olacaktır. Destek yok, hizmet yok, ürün sürekli problem çıkatrtıyor... Daha fazla söze gerek yok.

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımla, Lenovo Türkiye

 • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi24 Ocak 2014

  Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön