Lenovo Yedek Parça Temin Edilemiyor.

Eda A. |

Yeni aldığım son model Lenovo marka dizüstü bilgisayarımın şarj adaptörü ve elektrik kablosunu kaybettim. Hemen Lenovo teknik servisinden yeni parça siparişi verdim, ödemesini yaptım. Kablo yurt dışından gelecekmiş (yepyeni bir modelin yedek parçası neden stokta tutulmaz onu da anlamak mümkün değil).

Neyse 15 gün sonra geldi. Ancak 2 kısmın birden ödemesini yaptığım halde kutudan sadece şarj adaptörü çıktı, 3 pinli priz kablosu yok. Hemen aradım tamam göndereceğiz dediler. 1 hafta sonra tekrar aradım yine tamam dediler. Toplam 1 aydan fazla zaman geçti, kablo hala yok. Bu kadar fiyasko bir yedek parça hizmeti olduğunu bilseydim asla Lenovo'yu tercih etmezdim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  17:55

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize mail yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,

 • 27 Şubat
  16:18

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye