Lenovo Vibe x2 İşletim Sistemi.

Baki T. |

Turkcell romlu faturalı 07.2015 Lenovo vibe x2 telefonum var. Cihazın 4, 5 aydır; telefon rehberine ve mesajlar bölümüne giriş yaparken telefon sık sık dönüyor. Reset atıyorum. Syncit yardımı ile rehberimi yükledim. Rehberde sorun yaşayıp kişilik yöneticisi cevap vermez olunca kullanmadığım programları kaldırdım. 650kişilik rehberimi 500'e düşürdüm sorun devam ediyor. Fakat arada bir rehbere ve mesajlarıma ulaşamıyorum. Ekran ya kararıyor, ya da rehber veya mesajlar boş geliyor. Bazen bir telefon etmek için 5 dakika bekliyorum. Şarjı dayansın diye tasarruf modunu kullanıyorum. Telefon kişileri zor geliyor. Cihaz son çıkan veya desteklediği işletim sistemi güncellemelerini almıyor. Yetkililerin güncelleme veya farklı bir çözümle sorunumu gidermesini istiyorum. E-posta iletişim kapalı. Ayrıca bana cihazı garantiye gönderin gibi bir talep gelirse; bana telefon ikame edilmesini istemek durumdayım.

Etiketler :

İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Baki T.
  18 Mayıs
  12:52

  Söz konusu telefonumla ilgili şikayetimi gmail hesabını eksik kaydettiğim için meydana gelmiştir. Tamamen benim hatamdır. Firma ile görüştüm. Telefonumu Fabrika ayarlarına geri dönderip yeniden başlattım ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile e-posta adresine ilave olarak gmail hesabını koyduktan sonra telefonumun kısa bir süre sonra normale döndüğü ve rehberiminde kaydedildiği yerin gmail adresi seçtikten sonra hiçbir sorun kalmadı.
  Şikayetimden dolayı üzgünüm. Nokia telefondan sonra Android telefona geçince işletim sisteminin farklı çalışmasından kaynaklı olmasından kaynaklanmaktadır.
  Tüm herkesin huzurunda Lenovo Firmasından özür diliyorum.

 • 22 Şubat
  12:29

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye