Lenovo Vibe p1A4 2 Telefon Şarj % 15'e Gelince Kapanıyor!

Ömer A. |

Yaklaşık 1 ay önce aldığım Lenovo vibe p1A4 2 telefonum %15'e gelince kapanıyor ve cihazı şarja takınca %15'ten başlıyor. Bunun sebebi nedir ve neyden dolayı kaynaklanıyor. Ayrıca cihaz şarjdayken inanılmaz derecede ısınıyor. Konu ile yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer A.
  07 Haziran
  09:20

  Merhaba daha Lenovo p1 ile ilgİli önce şarj sorunu bildirmiştim. Şimdi ise 2 gündür telefonum kendiliğinden kapanıyor ve daha sonra 2-3 dakika sonra açılıyor. Bu nedir böyle ya telefonu alalı daha 1,5 ay olmadı bu kadar sorunlu telefon görmedim ya da bana mı denk geldi.

 • Ömer A.
  04 Haziran
  22:29

  Merhaba şikayetim ile ilgili tarafıma herhangi bir dönüş yapılmadı ve telefonum da herhangi bir düzelme olmadı. Hafta içi servise gidip iade talep edeceğim ve telefonu kimseye önermeyecegim.

 • 02 Haziran
  10:36

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye