Serdar T. Teşekkür Mesajı

Geç te olsa ürün elime ulaştı. Teşekkür ederim

Lenovo Vibe p1 Akıllı Telefon Değişim Süresi!

Serdar T. |

Kasım ayının son haftası Vatan Bilgisayar Nilüfer Bursa mağazasından Lenovo p1 akıllı telefon satın aldım. 3. şarj edişimden sonra bataryası arızalandı. Vatan müşteri hizmetlerini aradım. Telefonu ya mağazaya bırakmam ya da kendim kargoyla servise göndermem gerektiğini söylediler. Kargoyla kendim 07/12/2015 tarihinde telefonumu gönderdim. 2 hafta sonra gönderdikleri mesajda değişim cihazı beklediğini yazmışlar. Bugün 20 iş günü doldu. Vatan müşteri hizmetlerini arıyorum bizim aracılığımızla göndermediniz biz ilgilenemeyiz diyor. Lenovo servis telefon bekliyoruz diyor ne zaman gelecek belli değil.

Etiketler :

Batarya Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar T.
  11 Ocak
  09:00

  Geç te olsa ürün elime ulaştı. Teşekkür ederim

 • Serdar T.
  10 Ocak
  08:35

  24 iş günü sonunda Lenovo telefonumu yenisi ile değiştirdi. Lenovo Müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti üzerine daha çok çaba göstermeli

 • 06 Ocak
  11:05

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye