Lenovo USB Soket Üretim Hatası Ama Suçlu Tüketici.

Ünal G. |

2 ay henüz dolmayan Lenovo mix 8 inç tabletimi Teknosa'dan aldım. Şarj etmek için USB soketine kablosunu bağladığımda soketin ağzının darlığı dikkatimi çekti ancak kullanmaya mecburen devam ettim. Şarj için başka yol yoktu. Bir ay olmadı ki şarjdan kabloyu yavaşça çekmeme rağmen tabletin USB soketi kablonun micro USB ucuna takılı vaziyette çıkıverdi. İncelenmesi ve de onarılması için Lenovo teknik servisine tabletimi ve çıkan USB soket parçasını da kutu içerisine koyarak yolladım. Mailime gelen bildirimde 550 TL'ye anakartın değişim bedelini ödememi istediler. Üretim problemi olan bu durumun bana fatura edilmesini şikayet ediyorum ve ne yapabilirim lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ünal G.
  28 Ocak
  22:02

  Lenovo bugün hatalarını kabul etmeden bana cihazımı göndereceklerine tutup a10 tip android bir cihazı artık kiminse göndermişler. Bu firmanın gerçekten sabır zorlayan ve mağdur eden bu hatalar zinciri karşısında ne yapmalıyım şaşırdım. Şaka gibi söz bulamıyorum.

 • 28 Ocak
  12:28

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye