Lenovo Ürününün Kusurlu Olduğunu Kabullenmiyor!

İsmet A. |

4.4.2015 tarihinde Lenovo g5070 bilgisayar satın aldım. Ürün ekim ayında arızalandı. Bilgisayar açılır açılmaz kendiliğinden kapanmaya, müteakiben açılmamaya başladı. Bilgisayarı Lenovo servisine gönderdim. Serviste sözde yapılan inceleme ve onarım sonucunda bilgisayarın ana kartının değiştiği, arızasının giderildiği söylendi ve bana 24 Aralık'ta iade edildi. Bilgisayarı teslim aldıktan tam 4 gün sonra bilgisayar aynı şekilde tekrar arıza verdi. 29 Aralık'ta servise geri gönderdim. Şimdi de benden bataryasında sıkıntı olduğu ve 100 TL para istiyorlar. Oysa bilgisayar bataryasız elektriğe bağlıyken dahi açılmıyor. Ürün aynı arıza ile bana geri gönderildi ve kusurlu ürününü Lenovo kabullenmiyor.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  13:58

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 06 Ocak
  11:13

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye