03 Eylül 2015

Lenovo Ürün İade Edilmez Prosedürü!

Lenovo z510 model ürünümü 1 sene önce Vatan Bilgisayar'dan aldım. Bu modellerin genelinde batarya sorunu varmış. Benim cihazımda da aynı sorun meydana geldi. Ürünümü Lenovo Teknik Servisi olan BDH'a yolladım. Ürünümün tadilat süresi aşıldığı için bana iade formu yolladılar. Fakat o üründen olmadığı için yeni ürün satın almam aradaki farkı ödemem isteniyor.

Aradaki fark da aynı seviyede bir model için en az 800 TL civarı. Bu ürün ellerinde olmadığı için benzer nitelikteki ürünü de göndermiyorlar. Benden resmen zorla para almak oluyor bu. Şirketimin bana aldığı bilgisayar olduğu için ben Yazılım Proje Yöneticisi olarak bir daha Vatan Bilgisayar ve Lenovo markasını tercih etmeyeceğimi düşünüyorum.

Fikret 640 Okunma

Cevaplar

  • Lenovo Bilgisayar Temsilcisi03 Eylül 2015

    Sayın müşterimiz, Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Saygılarımızla, Lenovo Türkiye

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön