Lenovo Ürün Eksik Teslim Edildi!

Gökhan B. |

Ben cihazımı 04.04.2013 tarihinde onarım merkezine gönderdim. Cihazım 23.04.2013 tarihinde elime ulaştı gelen kargoda eksikler bulunmakta ; bilgisayar benim fakat cihazla gelen laptop çantası benim şahsıma ait değil cihazımı şarj aleti ve garanti belgesi ile göndermiştim çantanın yanlış gelmesiyle birlikte bunlarda gelmemiştir. Bana gelen çantanın içinde ise çantanın omuza takılan kuşağı f1,y,w çıkmış tuşlar bulunmakta hem ben hem siz hemde benim cihazımın malzemeleri elinde bulunan kişinin sorunlarını giderilmesini isterim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan B.
  05 Mayıs
  18:35

  sorun çözülmemiştir çantam iade edildi fakat ŞARJ ALETİM VE GARANTİ BELGEM geri gönderilmedi ?

 • 30 Nisan
  14:29

  Sayın müşterimiz,
  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize telefon yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.
  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 24 Nisan
  15:15

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye