Bilal Ç. Teşekkür Mesajı

Geri dönüş sağlandı. Ürün değişimi yapıldı. Teşekkürler Lenovo

Lenovo Ürün Değişimi Yapmıyor.

Bilal Ç. |

1 hafta önce Lenovo Z580 model dizüstü bilgisayarımı servise yolladım. HDD ses geldiğini, boyalarının döküldüğünü ve donma olduğunu müşteri temsilciliğine ürün servis kayıdı oluşturdum. Ürün servise gitti. HDD Yurtiçinde bulunmadığından yurtdışı stoklarından temin edilecektir diye bilgi verildi.

1 hafta içinde ürün geldi. Sözde HDD değişmiş ama diğer sorunlarımın hiçbirisi onarılmamış. Lenovo'yu tekrar aradım ürün değişimi istiyorum. Onlarda kabul etti. Bana form göndereceklerini söyledi. 1 Hafta oldu hala bekliyorum. Acil bir şekilde ürünümün değişmesini istiyorum. Bir daha Lenovo'ya bulaşmak istemiyorum. Sıkıntı geldi artık.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal Ç.
  13 Mart
  09:00

  Geri dönüş sağlandı. Ürün değişimi yapıldı. Teşekkürler Lenovo

 • Bilal Ç.
  05 Eylül
  09:47

  Halen bana geriş dönüş yapacaklarını söylüyorlar.Bu kadar milleti aksatan bir firma hayatımda şu ana kadar yoktu.Bundan sonra var Lenovo.

 • Bilal Ç.
  02 Eylül
  10:47

  Geri dönüş sağlanmadı.Hiç memnun değilim.

 • 29 Ağustos
  16:51

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere mümkünse telefon, değilse e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye